Monter/Monterka Kłodzko LEKKA PRACA

2 600,00 zł

  • Osoba Manpower
  • Miasto Kłodzko
  • Telefon +48698638139
  • Dodano 2020.07.30

umowa o pracę

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji/Monter/Monterka

Zakres obowiązków:

montaż drobnych elementów
praca siedząca i/lub stojąca
kontrola elementów

Wymagania

zdolności manualne

punktualność

chęć do pracy

umiejętność pracy w zespole

gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy

regularna praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

wysoki standard BHP

przyjazna atmosfera

praca lekka dla Pań i/lub Panów

praca stojąca oraz siedząca

podstawowe wynagrodzenie + dodatki

możliwość skorzystania z atrakcyjnego pakietu Manpower Premium

nie wymagamy doświadczenia WSZYSTKIEGO CIEBIE NAUCZYMY ;)

Zapraszam serdecznie do kontaktu 668-180-606 lub 698-638-139

Zachęcam do dzwonienia lub wysłania SMS o treści "KŁODZKO"

Klauzule informacyjne

Ważne do: 2024.04.08, wyświetleń: 636

nr ogłoszenia: 2582